تابلو فرمان آسانسور دو سرعته

تابلو فرمان آسانسور دو سرعته

تابلو فرمان های دو سرعته ماجیکن (MAGICON) به گونه ای طراحی گردیده اند تا تمامی نیازمندیهای مربوط به مشتری را براورده سازند. تمامی قطعات و مدارهای حفاظتی در برابر خطاهای احتمالی در نظر گرفته شده است . این تابلو به صورت پیش فرض برای 9 توقف کلکتیو داون تنظیم شده است و لذا برای تعداد توقف بالاتر نیاز به اضافه نمودن برد مخصوص طبقات می باشد. همچنین در سیستم های گروهی قابلیت پشتیبانی تا هشت آسانسور را دارا می باشد. تمامی تابلو فرمانها ی ماجیکن دارای یک صفحه 7segment به منظور نمایش طبقات و نیز کد خطاها بر روی برد اصلی تابلو می باشد. برد های تابلو توسط یک طلق محافظ در برابر ضربه محافظت گردیده است. این طلق همچنین به عنوان یک محافظ و نیز راهنما برای برد ها عمل میکند.

 

تابلو های دو سرعته ماجیکن دارای یک برد تنظیم بار و فاز می باشد که بر روی آن یک پنل سون سگمنتی به 4 عدد پوش باتن می باشد که امکان انجام تنظیمات مربوط به کنترل بار و فاز و نیز انجام تنظیمات مربوط به تابلو از جمله تنظیمات زمانی و صدای سخنگو را دارا می باشد. صدای سخنگو که در جعبه رویزیون بر روی کابین قرار دارد از روی برد کابین نیز قابل تنظیم می باشد.

 

تنظیمات تابلو توسط دستگاه برنامه ریز پرتابل که از طریق ارتباط سریال CAN-bus با اتصال دستگاه به سوکت Cannon بر روی پنل تابلو و یا سوکت روی جعبه رویزیون مرتبط میگرد قابل انجام می باشد. پروگرامر در دو مدل LCD دار و 7segment عرضه میگردد. در مدل LCD دار امکاناتی نظیر قفل کردن تابلو پس از مدت زمان قابل تنظیم، مشاهده 200 خطای آخر با تاریخ و ساعت و همچنین امکان ذخیره پارامتر ها و بارگذاری آن وجود دارد. مدل 7segment دارای قابلیت ارتباط به صورت بلوتوث می باشد و در صورت در خواست مشتری امکان تنظیمات تابلو از طریق اپلیکیشن اندروید و ارتباط با پروگرامر متصل به تابلو فرمان وجود دارد.

 

تمامی تابلو های فرمان دو سرعته مجیکن دارای قابلیت اصلاح فاز به صورت تمام اتوماتیک می باشند به طوری که هیچگاه عملکرد آسانسور به دلیل جابجایی فاز مختل نمی گردد.

 

تمامی تابلو فرمانهای ماجیکن همراه با جعبه رویزیون با ارتباط سریال CAN-Bus مابین تابلو فرمان و کابین عرضه میگردند که در نتیجه تعداد رشته سیم های تراول به 18 رشته کاهش می یابد.

 

تمامی تابلو فرمانهای ماجیکن امکان اتصال به ماجول  GSM MAGICON برای ارسال گزارش خطاها توسط تابلو فرمان به یک شماره مشخص از طریق پیامک و نیز امکان قفل کردن، خاموش کردن و ریست کردن تابلو توسط پیامک را دارا می باشند.

 

به منظور سهولت و کاهش زمان نصب و راه اندازی ترمینالهای تابلو با توجه به ولتاژ رنگ بندی و مرتب شده است . همچنین ترمینالهای مربوط به کابل تراول به ترتیب مانند جعبه رویزیون قرار گرفته اند تا خطای نصب به حداقل برسد.

 

سایر قابلیتها:

  • اضافه کردن طبقات تا 64 طبقه توسط اضافه نمودن برد طبقه
  • پشتیبانی از انواع درب ها مانند تونلی، DC ،AC
  • قابلیت Pre-openning
  • قابلیت Car Call Cancelling ( پاک کردن شاسی های کابین)
  • محافظت در برابر اتصال کوتاه تک فاز و سه فاز در سیستم نجات اضطراری
  • سیستم نجات اضطراری مستقل از تابلو فرمان
  • امکان عملکرد سیستم نجات اضطراری در حالت رخ دادن خطا
  • قابلیت تنظیم توسط پروگرامر LCD برای ساختمان هایی با اختلاف طبقات
  • دارای فیوز الکترونیک
  • امکان کارکرد نجات تا توان 20 کیلو وات