تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

تابلو فرمان هیدرولیک ماجیکن با استفاده از میکروکنترلر های پیشرفته با کارایی ، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان بسیار بالا طراحی گردیده است. در این تابلو فرمان سعی شده تا زمان نصب و عیب یابی به حداقل ممکن برسد گرچه پرسنل نصب می بایست قبل و در حین نصب کاملا به دقت از راهنمای نصب تابلو فرمان استفاده نمایند. تابلو های فرمان هیدرولیک مانند سایر مدلها ی MAGICON قابلیت کار کرد در حالت های دوبلکس و گروهی تا 8 عدد تابلو فرمان را به کمک استفاده از یک HUB/Switch را دارند. تابلو ها به صورت پیش فرض قابلیت کارکرد تا 9 توقف را دارند. تابلو فرمان های هیدرولیک بر اساس پاور یونیت مشتری قابل ارایه می باشند گرچه به صورت پیش فرض طراحی بر اساس محصولات شرکت ویتور صورت گرفته است. تابلو های فرمان MAGICON به دلیل استفاده از سیستم ارتباط سریال قابلیت توسعه از نظر تعداد طبقه و اضافه کردن سایر قابلیتها را دارا می باشند. تابلو فرمان های هیدرولیک MAGICON  بر اساس استاندارد EN81 و همچنین استاندارد ملی ایران طراحی و تولید میگردد.

متخصصین بخش تولید بر اساس نیاز مشتری کلیه پارامتر های مورد نیاز را تنظیم میکنند ولیکن برای انجام تنظیمات در محل پروژه می توان از برنامه ریز پرتابل که در دو مدل دارای LCD و 7segment ارایه می گردد بهره گرفت.برنامه ریز 7segment قابلیت اتصال بلوتوث را نیز دارد. لازم به ذکر است در تابلو های هیدرولیک و دو سرعته انجام تنظیمات از روی خود تابلو بدون نیاز به برنامه ریز پرتابل نیز قابل انجام می باشد .

در تابلو فرمانهای هیدرولیک MAGICON از میکروکنترلر های قدرتمند ATMEL سری AVR با قابلیت پشتیبانی از سریال CAN-Bus استفاده شده است. به دلیل ارتباط سریال بین کابین و تابلو فرمان در تمامی مدلهای تابلو های ماجیکن میزان سیم کشی و تعداد رشته سیم های مورد نیاز کاهش یافته است.

قابلیتهایی مانند پیش باز شو (Per-openning) در تابلوفرمانهای هیدرولیک بنا به درخواست مشتری قابل انجام می باشد. همچنین امکان ارایه این تابلو ها به صورت تلفیقی (همراه با سیستم نجات اضطراری) وجود دارد.