درایو آسانسور دلفین 22

درایو آسانسور دلفین 22

سیستم کنترل درب دلفین 22 برای درب های سماتیک رو تمام اتوماتیک با موتور DC تا حداکثر توان 150 وات طراحی شده است. ورودی تغذیه سوییچینگ این درایو به صورت یونیورسال یعنی از 160 تا 400 ولت متناوب می باشد؛ لذا در صورت دو فاز شدن برق ورودی، درایو بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد. این تغذیه سوییچینگ تا 10 آمپر جریان مورد نیاز موتور را براحتی تامین کرده و با استفاده از تکنیک H-Bridge و با چهار ماسفت بسیار قدرتمند، کنترل بسیار کاملی بر حرکت موتور دارد. در این سیستم برای تشخیص مکان، به جای مگنت های مغناطیسی دورانداز، از انکودر استفاده شده است که مکان دقیق درب را با دقت 5 میلیمتر مشخص می کند. استفاده از انکودر و کنترل حلقه بسته یا CloseLoop موجب شده تا سرعت حرکت درب بصورت کاملا نرم افزایش یا کاهش یابد که این خود علاوه بر زیبایی عملکرد باعث افزایش عمر مفید قطعات متحرک می گردد. درب کابین سماتیک رو با درایو دلفین 22 و سیستم انکودری قابلیت هماهنگی با درب‌های طبقاتی معروفی مانند سلکوم و فرماتور را دارد.

استفاده از صفحه نمایش 7-Segment ، امکان تغییر ملموس پارامترها را در منوهای مشخص شده فراهم کرده است. این تنظیمات را می توان در سه مجموعه پارامتر پیش فرض A و B و C که برای دربهای نیمه اتوماتیک، تلسکوپی و سانترال تعبیه شده اند، بصورت جداگانه ذخیره کرد.

نرم افزار این کنترلر بگونه ای نوشته شده است که در اکثر پروژه ها در صورت عدم وجود ایرادهای مکانیکی، براحتی و تنها با یک عملیات شناسایی سیستم به صورت خودکار تنظیم می شود با این نرم افزار انعظاف پذیر، کمبود سرعت در هنگام دوراندازی جبران و اضافه توان موتور در هنگام پارک خنثی می شود. در صورت از کار افتادن انکودر، درایو به صورت هوشمند در حالت حلقه باز یا OpenLoop به کار خود ادامه خواهد داد.

تجهیزات مورد نیاز:

  • انکودر ASR
  • مکانیسم درب سماتیک رو (با موتور DC)
  • درایو دلفین 22