درب آسانسور سلکوم پلاس

درب آسانسور سلکوم پلاس، درب جدید آریان سیستم رو
درب سلکوم تولید شرکت Wittur یکی از بهترین‌ها درنوع خود می باشد.
درب آسانسور این شرکت توسط چندین کارخانه در اروپا، آمریکای جنوبی، ترکیه و چین تولید و بعضاً در کشورهای چین ، ترکیه و ایران نیز کپی می‌شود.
شرکت Wittur در سال‌های اخیر مدل‌های جدید درب آسانسور را تولید کرده است که هنوز در ایران نمونه‌های کمی از آن استفاده شده است.
درب‌های سلکوم شامل درب‌های طبقه و کابین است. درب طبقه آن بیشتر مشابه سازی شده است ولی در مورد درب کابین که شامل موتور مخصوص (BLDC) و درایو الکترونیکی پیچیده است هنوز انحصاراً توسط شرکت Wittur تولید می شود. با وجود این‌که چند شرکت ایرانی و بعضاً چینی درب کابین با موتور زغالی گیربکس‌دار را  تولید کرده اند ولی تولیدات آنها به هیچ عنوان کیفیت محصول اصلی را ندارد.
مجموعه تولیدی آریان سیستم رو با 14 سال سابقه درطراحی و تولید درب آسانسور همواره سعی کرده درب‌های تولیدی خود را مطابق با آخرین تحولات دنیا هماهنگ نماید.
از حدود دو سال پیش که درب سلکوم وارداتی توسط شرکت‌های فروش و نصب آسانسور مورد استقبال قرار گرفت، آریان سیستم رو نیز موضوع را مورد توجه قرار داد. در نتیجه در اوایل سال جاری (1394) تصمیم بر اجرای طرحی جدید، منطبق بر درب سلکوم، به طور جدی‌تری ادامه یافت.
طرح درب آسانسور ” Selecom Plus ”
با توجه به طرح‌های جدید درب طبقه سلکوم با نام‌های آگوستا و پگاسوس، طرحی در دستور کار قرار گرفت که تولید آن با نام تجاری سلکوم پلاس “Selecom Plus” (با یک e اضافه‌) آغاز شد.
این طرح تمام مشخصات برجسته درب‌های طبقه سلکوم قدیم و جدید را دارا می باشد و کاملاً با درب‌های کابین شرکت سلکوم (hydro plus) سازگار است.
تا کنون کاتالوگ جامع این محصول آماده نشده است، اما گزیده‌ای از ویژگی‌های برجسته آن به شرح زیر است:
– قاب و ساسپنشن کاملا جدا از هم و ستون‌ها تا به بالا می باشد (مانند طرح‌های جدید سلکوم)
– پادری فلزی مشابه سلکوم است (قدیم و جدید در این مورد فرقی ندارد)
– ستون سمت بسته شو پله دار طراحی شده‌است (مانند طرح جدید سلکوم)
– قفل و چرخ‌ها به طور کامل بر اساس طرح سلکوم می باشد (دارای بهترین قفل سلکوم)
– تنظیم عمقی و ارتفاعی کاملاً امکان‌پذیر است و برای تثبیت آن در مدت زمان طولانی از روش سلکوم های جدید (آگوستا و پگاسوس) استفاده شده است.
– نصب درب آسانسور سلکوم پلاس بسیار راحت‌تر و بهتر از درب‌های سلکوم قدیمی است و هیچ‌گونه تنظیم خاصی لازم ندارد. در مرحله نصب و راه‌اندازی درب کابین هیدرو پلاس، کافی‌است نقطه قرمز مخصوص سلکوم‌ها با یکدیگر هماهنگ شوند.
امید است درب طبقه سلکوم پلاس به تدریج در اندازه‌های متنوع تولید شود و توقع مصرف کنندگان را برآورده سازد.لازم به ذکر است حداکثر تا یک سال آینده درب کابین برای درب‌های طبقه Selecom Plus مبتنی بر موتور BLDC و درایوهای پیشرفته توسط آریان سیستم ‌رو تولید خواهد شد.

در حال طراحی رد کردن