درب آسانسور

درب آسانسور

درب آسانسور مهمترین جزء یک آسانسور است.درب آسانسور به طور سالیانه 200/000 بار باز و بسته می شود. اگر درب آسانسور بر اساس طراحی صحیح و با تکنولوژی بالا تولید شود، قطعا با کیفیت بالاتری کار خواهد کرد.

درب آسانسور خوب باید مشخصات زیر را داشته باشد:

  • کم صدا بودن در موقع باز و بسته شدن
  • سرعت باز و بسته شدن متعادل و مناسب با نیاز باشد
  • صد در صد کارکرد در طول زمان عمر آن با کمترین سرویس دوره ای
  • صدمه نزدن به مسافر در هنگام ورود و خروج به کابین آسانسور مهم می باشد

آریان سیستم رو با نگاه ویژه به مسئولیت خود امیدوار است رضایت استفاده کنندگان را بطور نسبی براورده کرده و در آینده نیز همچنان قدم های بهتری در جهت ارتقاء کیفیت درب های تولیدی خود بردارد.

درب های تولیدی آریان سیستم رو در انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در اندازه های مختلف، همچنین طرح های خاص و انواع روکش استیل و درب های شیشه ای تولید و عرضه می شود.

درب آسانسور

درب آسانسور

نصب آسانسور مستلزم شناخت کامل نوع درب های آسانسور است. درب های آسانسور به دو گروه تقسیم بندی میگردد:
1- درب های نیمه اتومات : در این نوع سیستم درب های نصب شده در طبقات از نوع لولایی (با دست بازشو) بوده و درب کابین از نوع اتوماتیک (تلسکوپی یا اتوبوسی) می باشد ، بنابر این چون یک درب با دست و درب دیگر بصورت اتوماتیک باز و بسته می شود ، به این نوع درب ها ، نیمه اتوماتیک گفته می شود.
2- درب های تمام اتومات : در این نوع سیستم درب های طبقات نصب شده و همچنین درب کابین هر دو از نوع تمام اتوماتیک (تلسکوپی یا سانترال) می باشد. منظور از تلسکوپی ، بازشو به سمت چپ یا بازشو به سمت راست و منظور از سانترال بازشو از وسط می باشد.