محصولات آسانسور

محصولات آسانسور

محصولات آریان سیستم رو در حال حاضر شامل سه محصول اصلی آسانسور : درب آسانسور شامل دربهای نیمه و تمام اتوماتیک در مدلهای مختلف، تابلو فرمان در انواع گوناگون و کابین با طرح ها و مدلهای متنوع می باشد.

درب های تولیدی آریان سیستم رو به دو گروه سماتیک رو و X7 دسته بندی میشوند. لازم به ذکر است مکانیزم درب ها از درایو های پیشرفته دلفین برای درب های سماتیک رو و X7 برای درب های X7 بهره می گیرند.

تابلو های فرمان آریان سیستم رو با نام تجاری ماجیکن (MAGICON) با قابلیت های بعضا خاص و انحصاری مانند استفاده از شبکه اترنت جهت ارتباط گروهی، استفاده از سیستم ارتباط سریال در کلیه تابلو های تولیدی، سیستم اصلاح فاز خودکار در کلیه تابلو های دوسرعته ، استفاده از درایو های متنوع و بسیاری از ویژگیهای دیگر به بازار آسانسور ارایه می گردند.

کابین های آسانسور با روش تولیدی نوین با بهره گیری از ابزارهای نوین طراحی و تولید گردیده و به عنوان یک محصول با کیفیت چند سالی است که جزو تولیدات این شرکت قرار گرفته است.

در کنار تولیدات این مجموعه برخی از سایر قطعات و اجناس مرتبط با آسانسور نیز عرضه گردیده است همانند فریم ها(یوک، کارسلینگ، کادر وزنه) و قطعات یدکی و انکدر های موتور آسانسور و پرده نوری که گرچه جزو تولیدات این مجموعه نمی باشند اما تحت گارانتی و خدمات بخش فنی آریان سیستم رو قرار دارند تا رضایت مشتریان جلب شده و مشتری با یک بار خرید بتواند محصولات اصلی مورد استفاده خود را تهیه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *