معرفی

معرفی

گروه آریان سیستم رو در سال 1382 با هدف طراحی و تولید تجهیزات صنعت آسانسور تاسیس شده است. مدیریت این مجموعۀ تحقیقاتی و تولیدی – که از سال 1392 در ساختار قانونی کارگاه آذین کابین به کار خود ادامه می دهد- سالیان متمادی در زمینۀ تولید در صنعت آسانسور کشور فعالیت داشته و همواره سعی کرده تا با بکار گیری روش های نوین و بهره گیری از تحقیقات، این مجموعه را در راه نیل به هدف آن که توسعه‌ی صنعت آسانسور کشور است، رهنمون سازد. این مجموعه، در این راه و در طی سالیان گذشته همواره نوآور و پیشرو بوده و توانسته به موفقیت های شایانی دست یابد.

از جمله‌ی این موفقیت‌ها طراحی و تولید درب‌های سماتیک رو، درب های X7 با درایو VVVF و انکودردار، تابلوفرمان پیشرفتۀ آسانسور ماجیکن (MAGICON) با CAN-BUS و اخیراً کابین آسانسور بصورت پیچ و مهره ای و با قطعات پیش آماده می‌باشد.

در گروه آریان سیستم رو، مطابقت با استاندارد ملی و استاندارد اروپایی EN81 در تمامی مراحل طراحی و تولید قطعات، همواره مدنظر بوده است و امید می‌رود تلاش های واحدهای این مجموعه بتواند پیش نیازهای استاندارد جدید EN81-77 را که هدف آن کمترین خرابی و بیشترین درجه امنیت برای مسافرین است، برآورده سازد.

شرکت در نمایشگاه‌ها و معرفی جدیدترین محصولات در آن‌ها از اهداف مهم این مجموعه تولیدی است. در زمینه‌ی صادرات به بعضی از کشورهای همسایه نیز موفقیت‌هایی حاصل شده و توسعه‌ی آن در برنامه‌های این مجموعه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *