پروانه استاندارد

پروانه استاندارد

آریان سیستم رو به عنوان پیشرو در زمینه انتقال تکنولوژیهای مدرن به صنعت آسانسور همواره تلاش نموده تا تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی و نیز استاندارد بین المللی EN81 تولید نماید. هدف ما همواره رسیدن به بالاترین کیفیت با رعایت تمامی استاندارد های مورد نیاز می باشد. کیفیت مناسب و رعایت استاندارد ها در محصولات یکی از دلایل فروش در کشور های همسایه می باشد.توجه به خواسته های مشتریان و رضایت مندی آنان نیز برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در این رابطه تمام تلاش خود را معطوف به پشتیبانی به موقع و فراهم نمودن اطلاعات جامع فنی محصول و ارایه آن به مشتریان نموده ایم. خلاقیت، نو آوری و ارایه کامل اطلاعات برای نصب و راه اندازی محصولات از افتخارات این شرکت می باشد.

 

در بین محصولات تولیدی این شرکت، قفل درب آسانسور در ایران دارای استاندارد اجباری می باشد ما افتخار داریم که از اولین شرکتهایی بودیم که در سال 1385موفق به اخذ گواهی کیفیت آن از اداره استاندارد گردیدیم. گواهی کنترل کیفیت این محصول مربوط به سال 94 را در ادامه ملاحظه میکنید.

پروانه استاندارد

تیم طراحی و فنی آریان سیستم رو برای اولین بار طرح درب X7 با مکانیزم منحصر به فرد را ارایه نمود که در این مکانیزم قاب نمای درب طبقات از سیستم تعلیق جدا میباشد که این طرح به عنوان اختراع این شرکت در اداره ثبت اختراع به ثبت رسیده است . تصویر گواهی ثبت اختراع مورد نظر را در ادامه ملاحظه میکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *