درباره ما

درباره ما

آذین کابین(آریان سیستم رو) با استفاده از متخصصین با تجربه و سابقه 20 ساله در صنعت آسانسور و به کارگیری تکنولوژی های به روز، موفق به طراحی و تولید سه محصول اصلی در صنعت آسانسور گردیده است. این سه محصول شامل : انواع در ، انواع تابلو فرمان و کابینهای آسانسور می باشد.

درب:

انواع درهای نیمه و تمام اتوماتیک آسانسور با طرح سماتیک و نیز درهای طرح X7 با تکنولوژی VVVF که یک طرح انحصاری به حساب می آید، جزو محصولات اصلی شرکت می باشند که در سایز ها و طرح های مختلف ارایه می گردند.
تابلو فرمان:

– متخصصان ما پس از چندین ماه تحقیق و بررسی موفق به تولید تابلو فرمان گردیدند.که این محصول به سرعت در حال افزایش سهم بازار تابلو فرمان می باشد. به کار گیری از تکنولوژیهای جدید ، سهولت و سرعت در نصب از جمله قابلیتهای این محصول می باشد.

کابین

-دیگر محصول این گروه صنعتی، کابین آسانسور می باشد که به روشی انحصاری و در حداقل زمان با تزیینات گوناگون به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

نو آوری ، کیفیت مناسب و ارائه محصولات انحصاری با قابلیت های جذاب و پشتیبانی در سریعترین زمان باعث گردیدتا این شرکت موفقیتی نسبی در بازار آسانسور ایران کسب نماید. از جمله اهداف این مجموعه بالا بردن سطح کیفی صنعت آسانسور در ایران می باشد و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد. سازماندهی منسجم و استفاده از ابزار های طراحی پیشرفته ، امکان تولید محصولات با کیفیت بالا را فراهم نموده است. اتکا به دانش فنی داخلی ، پشتیبانی سریع را آسان نموده و لذا مشتری هیچ وقت تنها نیست.

برنامه های آینده:

  • بازنگری مداوم در محصولات
  • توجه به نظرات منتقدین و سعی در اصلاح مشکلات احتمالی در سریع ترین زمان ممکن
  • استاندارد سازی محصولات
  • کمک به فرهنگ نصب و نگهداری
  • صادرات بیشتر